/  /  /  /  / Suzuki Grand Vitara w nowej wersji
Suzuki Grand Vitara

Suzuki Grand Vitara

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Suzuki Grand Vitara w nowej wersji

Suzuki|
null
© Suzuki
nullnullnullnullnull

Na wystawie Genewa 2010 zaprezentowano nową odmianę samochodu Suzuki Grand Vitara. Jest to wersja miejska (Urban Version), pozbawiona koła zapasowego na tylnych drzwiach, stanowiącego do tej pory integralną część sylwetki pojazdu.

Jest to odpowiedź Suzuki na oczekiwania rynku europejskiego, gdzie klienci pragnęli Grand Vitary w nieco bardziej miejskim stylu. Nowa wersja trafi do dealerów europejskich wczesnym latem.

Od 1988 roku, gdy zaprezentowano model Vitara pierwszej generacji, pojazd budowany jest w oparciu o konstrukcję ramową i napęd 4x4. To kluczowe czynniki przesądzające o doskonałych własnościach w terenie, cechujące każdy prawdziwy samochód terenowy.

Obecna Grand Vitara trzeciej generacji ma stylowe nadwozie o wyraźnie zaznaczonych liniach i starannie zaprojektowane wnętrze. W tylnej części nadwozia umieszczono koło zapasowe: znak rozpoznawczy samochodów terenowych i typu SUV.

Grand Vitara trzeciej generacji zdobyła wielkie uznanie nie tylko wśród fanów pojazdów typu SUV, ale także wśród mieszkańców miast.

Aby jeszcze lepiej zaspokoić oczekiwania tej ostatniej grupy klientów, Suzuki wprowadza teraz na rynek dodatkowo miejską odmianę Grand Vitary. Wersja bez koła zapasowego na tylnych drzwiach wygląda równie stylowo i jest jeszcze lepiej przystosowana do poruszania się po coraz bardziej zatłoczonych ulicach i parkingach współczesnych miast.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Grand Vitara