/  /  /  /  / Polska: "Diablo" Włodarczyk testuje Grand Vitarę
Suzuki Grand Vitara

Suzuki Grand Vitara

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: "Diablo" Włodarczyk testuje Grand Vitarę

Suzuki Motor Poland|
null
© Suzuki
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Oto ciekawy filmik, na którym Krzysztof "Diablo" Włodarczyk testuje Suzuki Grand Vitarę. Do tego można przeczytać wywiad ze znanym polskim bokserem.

W linku poniżej jest ciekawy filmik, na którym Krzysztof "Diablo" Włodarczyk testuje Suzuki Grand Vitarę. Do tego można przeczytać wywiad ze znanym polskim bokserem.

Oto fragment wspomnianego wywiadu:
- A jakich cech oczekujesz od normalnego samochodu, czyli Grand Vitary, którą jeździsz na co dzień?
- Krzysztof Włodarczyk: Z męskiego punktu widzenia odpowiedziałbym, że przede wszystkim dynamiki. Ale tak naprawdę na co dzień ważniejsze są inne cechy samochodu: właściwości jezdne w trudnych warunkach, wchodzenie z większą prędkością w zakręt. Sprawdziłem swoją Grand Vitarę na śniegu, zalanych ulicach, błocie – przejechała wszystko! Po ostatnich ulewach w Piasecznie, gdzie mieszkam, woda na ulicach stała wysoko, a ja nie miałem żadnych problemów z jazdą. Byłem tym bardzo mile zaskoczony, bo widziałem, że kierowcy innych aut nie są w stanie nimi jechać. Warto też wspomnieć o wyglądzie zewnętrznym Grand Vitary. Spośród innych SUV-ów podobnej klasy wyróżnia się „męską” sylwetką. To dobrze zbudowany samochód.

Więcej w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Grand Vitara