/  /  /  /  / Nadchodzi nowy crossover Suzuki
Suzuki Alto

Suzuki Alto

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nadchodzi nowy crossover Suzuki

Suzuki|
null
© Suzuki
nullnull

Suzuki S-Cross, czyli koncepcyjny model zwiastujący nowy crossover z segmentu C, debiutuje w Paryżu. Projektem S-Cross Suzuki rozpoczyna wdrażanie ambitnego programu, zgodnie z którym od roku 2013 co roku na rynku europejskim będzie wprowadzany nowy model marki.

Nowy model zapowiadany przez koncepcyjnego S-Cross zainicjuje obecność Suzuki na rynku crossoverów segmentu C. Właściwości oraz systemy dostępne w nowym modelu zostały podporządkowane idei komfortu. S-Cross będzie oferował wysoką funkcjonalność, m.in. dzięki powierzchni bagażowej, która będzie jedną z największych dostępnych w samochodach segmentu C.
 
Nowy crossover otrzyma właściwości jezdne znane z modeli Swift, SX4 oraz Kizashi. Dodatkowo, wersja produkcyjna modelu S-Cross zostanie wyposażona w najnowsze rozwiązania z dziedziny napędu na obie osie.

S-Cross podstawowe wymiary:
- długość całkowita: 4310 mm
- szerokość całkowita: 1840 mm
- wysokość całkowita: 1600 mm
- rozstaw osi: 2600 mm

Nowy model będzie oferował niskie spalanie, sportowe emocje, a także doskonałe właściwości jezdne w trudnych warunkach drogowych. Zapewni przyjemność z pokonywania codziennych tra, takich jak dojazdy do pracy czy zawożenie dzieci na zajęcia, jak również dalszych, weekendowych wyjazdów. Pozwoli cieszyć się aktywnym stylem życia, ucieleśniając wizję Suzuki dotyczącą zwinnego crossovera, który zapewnia większą wolność każdego dnia.

Nowy crossover dołączy do gamy modelowej Suzuki, która obecnie obejmuje samochody z segmentu A, B, D oraz samochody typów crossover i SUV. Suzuki dalej będzie wzbogacać swoją ofertę, aby spełniać oczekiwania szerszej grupy klientów.

W modelu S-Cross specjalnie przygotowany kolor nadwozia Crystal Green Metallic jest intensywny i promienny. Budzi skojarzenie z „naturą w mieście i miastem w naturze”.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama