/  /  /  / Wyprzedaży ciąg dalszy
Suzuki

Suzuki

Zmień
Suzuki Motor Corporation powstała w 1920 roku, choć pod tą nazwą istnieje dopiero od 1954 roku (wcześniej: Suzuki Loom Manufacturing Co.) Jest producentem samochodów i motocykli, a także silników elektrycznych, generatorów prądotwórczych, pomp wodnych, silników zaburtowych oraz instrumentów medycznych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Wyprzedaży ciąg dalszy

null
© IBRM Samar
null

Kolejni producenci pozbywają się wyprodukowanych w 2012 roku samochodów, czy obniżki cen zachęcą kupujących do odwiedzenia salonów?

Kupno nowego auta chyba jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Nie dość, że małe samochody nie odbiegają poziomem bezpieczeństwa i dynamiką od swych większych kuzynów, to aby wejść w posiadanie całkiem nowego pojazdu o zadowalającym poziomie wyposażenia, z silnikiem zapewniającym wystarczające osiągi wystarczy 20-kilka tysięcy PLN. Przykładem takiego pojazdu może być Suzuki Alto. Japoński producent oferuje na niego 6.000 PLN rabatu, co po odjęciu od ceny katalogowej daje nam 27.000 PLN. Alto nie jest jednak rekordzistą. W wysokości rabatu prym wiedzie Suzuki Grand Vitara sprzed przeprowadzonej niedawno kuracji odmładzającej. Jeśli z różnych powodów ktoś nie przywiązuje dużej wagi do roku produkcji i zainteresowany jest zakupem suv-a z kraju kwitnącej wiśni, może kupić Grand Vitarę z rabatem w wysokości do 18.000 PLN. Suzuki oferuje rabaty również na inne modele z oferowanej przez siebie gamy, m.in. do 14.000 PLN na SX-4. Szczegóły w linku poniżej.

Szczegóły oferty promocyjnej Suzuki

Także Fiat udowadnia, iż nie potrzeba wiele aby stać się właścicielem nowego samochodu. Po rabacie Panda Classic w wersji wyposażenia Fresh kosztuje bowiem 21.400 PLN! Czy to przekona miłośników aut używanych? Jeśli nie, włoski producent proponuje niższe ceny również na pozostałe modele z gamy- choćby 15.000 PLN na Freemonta, 11.000 PLN na Bravo i Doblo, czy około 9.000 PLN na „Pięćsetkę” czy Lineę.

Szczegóły oferty promocyjnej Fiata

Rabaty wyprzedażowe oferuje także Hyundai. Mniej o około 6.000 PLN zapłacą ci, którzy zdecydują się na i30, ix35, czy i40 z roku produkcji 2012. Szczegóły poniżej.

Szczegóły oferty promocyjnej Hyundaia
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama