/  /  /  / Polska: Akcja przywoławcza Suzuki SX4
Suzuki

Suzuki

Zmień
Suzuki Motor Corporation powstała w 1920 roku, choć pod tą nazwą istnieje dopiero od 1954 roku (wcześniej: Suzuki Loom Manufacturing Co.) Jest producentem samochodów i motocykli, a także silników elektrycznych, generatorów prądotwórczych, pomp wodnych, silników zaburtowych oraz instrumentów medycznych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja przywoławcza Suzuki SX4

UOKIK|

Jak poinformowała firma Suzuki Motor Poland, wybrane egzemplarze modelu Suzuki SX4 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji przywoławczej.

Zgodnie z informacją przekazaną do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Suzuki Motor Poland, wybrane egzemplarze modelu Suzuki SX4 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie prewencyjnej akcji przywoławczej.

Otóż jak poinformował producent, w niektórych egzemplarzach modelu Suzuki SX4 nie można do końca wykluczyć możliwości, że z powodu zastosowania w fazie montażu lusterek nieodpowiedniej substancji klejącej na skutek wibracji powstających podczas eksploatacji pojazdu mogłoby ewentualnie dojść do poluzowania śrub mocujących lusterka zewnętrzne. W konsekwencji, po poluzowania się śrub i długiej eksploatacji pojazdu może dojść do odpadnięcia lusterka.

Na polskim rynku omawiana kampania naprawcza dotyczy 2 299 samochodów. Aby sprawdzić numery VIN pojazdów objętych akcją, kliknij na ten link.

Importer zadeklarował, że powiadomi listownie właścicieli samochodów objętych wspomnianą kampanią o konieczności wymiany śrub mocujących lusterka zewnętrzne. Akcja naprawcza wykonywana jest bezpłatnie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama