/  /  /  / Obniżają ceny w Suzuki
Suzuki

Suzuki

Zmień
Suzuki Motor Corporation powstała w 1920 roku, choć pod tą nazwą istnieje dopiero od 1954 roku (wcześniej: Suzuki Loom Manufacturing Co.) Jest producentem samochodów i motocykli, a także silników elektrycznych, generatorów prądotwórczych, pomp wodnych, silników zaburtowych oraz instrumentów medycznych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Obniżają ceny w Suzuki

null
© Suzuki
null

Klienci zainteresowani zakupem nowego samochodu z segmentu B mogą rozważyć wybór atrakcyjnie zaprojektowanego modelu Suzuki Swift, który w ramach promocji rocznika 2013 dostępny jest ze sporym rabatem.

W ramach oferty na wersję Suzuki Swift sprzed liftingu klient może liczyć w salonie na rabat na poziomie 7 000 złotych dla wszystkich dostępnych wersji aktualnie w cenniku, poczynając od konfiguracji 1.2 Comfort.

Można też kupić w promocji egzemplarz Swifta rocznik 2013 po delikatnych zmianach modernizacyjnych. Upust jest tylko nieznacznie niższy i wynosi 6 000 złotych dla wszystkich wersji, poczynając od konfiguracji 1.2 Club.

Aktualne promocje Suzuki

Dzięki promocji trzydrzwiowy Swift 1.2 Club kosztuje teraz od 37 900 złotych. Elementem oferty jest też pakiet ubezpieczeń Suzuki Insurance w cenie 1 790 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama