/  /  /  / Jesień z Suzuki
Suzuki

Suzuki

Zmień
Suzuki Motor Corporation powstała w 1920 roku, choć pod tą nazwą istnieje dopiero od 1954 roku (wcześniej: Suzuki Loom Manufacturing Co.) Jest producentem samochodów i motocykli, a także silników elektrycznych, generatorów prądotwórczych, pomp wodnych, silników zaburtowych oraz instrumentów medycznych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Jesień z Suzuki

SMP|
null
© Suzuki
null

Suzuki przygotowało specjalną, jesienną akcję serwisową dla motocykli. W czasie trwania akcji na pojazdy pozostawione w serwisie przysługuje 30% rabatu na części zamienne.

Po zbliżającym się ku końcowi sezonie motocyklowym warto zrobić gruntowny przegląd motocykla i przygotować go do kolejnego sezonu. Suzuki we współpracy z firmą Shell zaprasza do akcji "Jesień z Suzuki", która trwa od 15 października do 15 listopada.

Pozostawiając w tym czasie swój pojazd w ASO Suzuki, można znacznie zaoszczędzić.

Decydując się na serwis motocykla lub pojazdu ATV Suzuki w ASO, klient otrzyma 30% rabatu na oryginalne części zamienne Suzuki. Dodatkowo przeprowadzona zostanie bezpłatna kontrola pojazdu, podczas której sprawdzone zostaną płyny eksploatacyjne, zawieszenie, układ hamulcowy, układ napędowy, koła/ogumienie, oświetlenie oraz akumulator.

Pojazdy, wobec których zostanie zlecone wykonanie usługi serwisowej na kwotę minimum 300 złotych netto (z uwzględnieniem rabatu), zostaną doposażone w bon na oryginalny filtr oleju Suzuki.

Opisaną akcją objęte są wszystkie modele motocykli i pojazdów ATV Suzuki zakupione w sieci ASO oraz pochodzące z prywatnego importu.

Powyższe rabaty dotyczą wyłącznie pojazdów pozostawionych w serwisie z otwartym zleceniem usługi, płatnym przez klienta.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama