/  /  /  / Modele Subaru wzywane do serwisu
Subaru

Subaru

Zmień
Subaru – japońska firma motoryzacyjna. Nazwa Subaru w języku japońskim oznacza Plejady (Plejady – najbardziej znana gromada gwiazd, znajdująca się w gwiazdozbiorze Byka; stąd logo firmy, nawiązujące do gwiazdozbioru).
Dowiedz się więcej o marce
 

Modele Subaru wzywane do serwisu

UOKIK|

Jak poinformowała firma Subaru Import Polska, wybrane egzemplarze modeli Subaru Forester oraz Subaru Impreza mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Subaru Import Polska, w niektórych egzemplarzach modeli Subaru Forester (auta wyprodukowane w Japonii w okresie od 2003 do 2008 roku) oraz Subaru Impreza (auta wyprodukowane w Japonii w okresie od 2001 do 2007 roku) istnieje zwiększone prawdopodobieństwo wystąpienia korozji wahacza przedniego.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest łącznie 2 701 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o sytuacji i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego w celu sprawdzenia i usunięcia ewentualnej usterki.

Pozostali właściciele samochodów Subaru Forester i Impreza, objętych wspomnianą kampanią, powinni zgłosić się do autoryzowanego punktu serwisowego marki.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Subaru Import Polska (adres: ul. Josepha Conrada 51, 31-357 Kraków; tel. 12 687 43 00; www.subaru.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama