/  /  /  /  / Ważne dla posiadaczy Legacy i Outbacka
Subaru Outback

Subaru Outback

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Ważne dla posiadaczy Legacy i Outbacka

SIP|
null
© Subaru
null

Analiza wyników badań eksploatacyjnych samochodów Subaru, stale prowadzona przez producenta, wykazała ryzyko wystąpienia przyspieszonego rozwoju korozji jednego z elementów układu hamulcowego w pewnej partii modeli Legacy/Outback, wyprodukowanych w latach 2004-2009 i eksploatowanych na drogach o intensywnym stopniu zasolenia w okresie zimowym.

Decyzja o ogłoszeniu kampanii naprawczej nastąpiła na podstawie analizy wyników stale prowadzonych badań eksploatacyjnych samochodów Subaru. Wyniki te wskazały na możliwość wystąpienia przyspieszonego rozwoju korozji łącznika tylnego przewodów hamulcowych w pojazdach eksploatowanych na drogach o intensywnym stopniu zasolenia w okresie zimowym.

W Polsce poprzez sieć autoryzowanych dealerów Subaru zostało sprzedanych łącznie 2 611 samochodów podlegających wspomnianej kampanii.

Do wszystkich pierwszych właścicieli tych samochodów zostanie wysłana pocztą prośba o skontaktowanie się z najbliższym ASO Subaru i ustalenie dogodnego terminu wizyty, w celu dokonania kontroli i zabezpieczenia antykorozyjnego.

Kontrola zostanie przeprowadzona zgodnie ze specjalnie opracowaną procedurą.

Generalny importer Subaru w Polsce ma świadomość, że korespondencja może nie dotrzeć do wszystkich obecnych użytkowników tych samochodów na naszym rynku.

Ponadto w Polsce jest użytkowana spora ilość samochodów sprowadzonych z zagranicy, które także podlegają wspomnianej kampanii. Niestety, generalny importer nie dysponuje danymi właścicieli takich pojazdów i w tej sytuacji nie będzie mógł wysłać do nich korespondencji z powiadomieniem o prowadzonej kampanii.

Bliższe informacje patrz TUTAJ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Subaru Outback