/  /  /  /  / Subaru BRZ wchodzi na polski rynek!
Subaru Outback

Subaru Outback

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Subaru BRZ wchodzi na polski rynek!

Subaru Import Polska|
null
© Subaru
nullnullnull

Subaru Import Polska ma przyjemność poinformować, że dzięki pozytywnemu przebiegowi rozmów z japońskim producentem w bieżącym roku otrzyma kontyngent Subaru BRZ. Tym sposobem także "wersja oryginalna" tego wielokrotnie nagradzanego samochodu stanie się dostępna dla polskich klientów.

Parametry i charakter samego samochodu, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa z jednej, a maksymalną przyjemność z jazdy z drugiej strony znajdują także pełne odzwierciedlenia i podkreślenie w realizowanej w naszym kraju polityce sprzedaży.

I tak polska wersja Subaru BRZ będzie podobnie jak wszystkie inne modele Subaru na naszym rynku standardowo wyposażona w Inteligentny System Ratunkowy (według UE systemy takie powinny zmniejszyć ilość ofiar ruchu drogowego o około 10%).

Specjalnie z myślą o BRZ Szkoła Jazdy Subaru opracowała program szkoleń dla aut tylnonapędowych. Podobnie jak w przypadku modelu STI szkolenie w SJS zawarte jest w cenie samochodu.

Raport Jakości 2012 według Auto Świat

Z profesjonalnych szkoleń w SJS mogą skorzystać także nabywcy m.in. Toyoty GT86 (odpłatnie).

W Polsce oferowane są dwie wersje BRZ różniące się zarówno technicznie, jak i wyposażeniowo. Cennik Subaru BRZ rozpoczyna się od 28 500 EUR brutto za wersję Active z manualną skrzynią biegów.

Jak planuje generalny importer Subaru, pierwsze egzemplarze będą dostarczone polskim klientom w kwietniu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Subaru Outback