/  /  /  /  / Subaru XV wyróżnione w plebiscycie Playboya
Subaru Legacy

Subaru Legacy

Zmień
Segment
Emisja CO2
Żużycie paliwa
 

Subaru XV wyróżnione w plebiscycie Playboya

Subaru Import Polska|
null
© Subaru
nullnullnull

Już po raz dziewiętnasty odbył się jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów motoryzacyjnych w naszym kraju. Jest to konkurs o tytuł Samochód Roku Playboya.

Jury, w skład którego weszli dziennikarze magazynu (Rafał Jemielita oraz Marcin Klimkowski), jak również takie sławy jak Krzysztof Hołowczyc, Włodzimierz Zientarski, Andrzej Borowczyk czy Andrzej Koper, wybrało triumfatorów w różnych klasach.

W kategorii "Auto na każdą drogę" zostało wyróżnione Subaru XV, najnowszy model marki spod znaku Plejad.

Zdaniem jury, Subaru XV mimo nieco późniejszej niż w przypadku konkurencji premiery szybko odrobi straty i zatriumfuje w segmencie samochodów typu crossover. Jako zalety XV zostały podkreślone przede wszystkim właściwości jezdne nie tylko na gładkich, asfaltowych serpentynach, ale także na typowych, dziurawych polskich drogach czy poza utartymi szlakami.

Subaru XV oferta modelowa z cennikiem

Kolejnym atutem, który zapewni nowemu modelowi japońskiego producenta dynamiczny wjazd na rynek, jest mocny silnik w układzie bokser.

Wyróżnienie w plebiscycie Samochód Roku Playboya 2012 to kolejne osiągnięcie Subaru XV. Najnowsze dziecko marki spod znaku Plejad ma już na swoim koncie Guinnessa Flotowego w kategorii Crossover, wyróżnienie w kategorii Odkrycie Roku w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich "Dobry Produkt 2011" oraz tytuł najlepszego samochodu roku 2011, przyznany w plebiscycie Gazety Wyborczej Wrocław.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Subaru Legacy