/  /  /  /  / Modele Subaru mogą mieć usterkę
Subaru Legacy

Subaru Legacy

Zmień
Segment
Emisja CO2
Żużycie paliwa
 

Modele Subaru mogą mieć usterkę

UOKIK|

Jak poinformowała firma Subaru Import Polska, wybrane egzemplarze modelu Subaru Legacy i Outback mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Subaru Import Polska, w niektórych egzemplarzach modelu Subaru Legacy i Outback na skutek błędu montażowego (słaby styk) mogłoby potencjalnie dojść do stopienia obudowy silnika wycieraczek.

W konsekwencji może to powodować niekontrolowane zatrzymanie wycieraczek.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 1 147 samochodów Subaru Legacy i Outback (numery VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o prowadzonej akcji naprawczej i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego w celu usunięcia ewentualnej usterki.

Pozostali właściciele samochodów Legacy i Outback objętych kampanią naprawczą powinni zgłosić się do autoryzowanego punktu serwisowego Subaru.

Informacji związanych z omawianą kampanią serwisową udziela Subaru Import Polska (adres: Kraków, ul. Josepha Conrada 51; tel. 12 687 43 00; www.subaru.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Subaru Legacy