/  /  /  /  / Subaru z dłuższą gwarancją
Subaru Forester

Subaru Forester

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Subaru z dłuższą gwarancją

Europ Assistance Polska|
null
© Subaru
null

Europ Assistance Polska we współpracy z Subaru Import Polska przygotowała program przedłużonych gwarancji wraz z assistance. Oferta dostępna jest zarówno dla właścicieli nowych, jak i używanych pojazdów.

Program przedłużonych gwarancji Subaru oferowany jest właścicielom pojazdów o przebiegu nie większym niż 150 000 km na okres od 12 lub 24 miesięcy, po wygaśnięciu gwarancji producenckiej.

Program obejmuje gwarancją silnik, sprzęgło, skrzynię biegów, układ zawieszenia i przeniesienia napędu, układ kierowniczy, układy elektryczne i elektroniczne, a także układ hamulcowy, wtryskowy i paliwowy, układ chłodzenia, układ klimatyzacji oraz bezpieczeństwa.

Ochrona gwarancyjna obejmuje zdarzenia na terenie Polski oraz Europy.

"Program przedłużonych gwarancji to korzystna oferta dla klientów podróżujących samochodami Subaru zarówno w Polsce, jak i na europejskich trasach. Wykupując program, można objąć samochód łącznie z gwarancją producencką nawet 5-letnią ochroną i cieszyć się nieodpłatnymi naprawami z użyciem oryginalnych części w autoryzowanych serwisach. Co więcej, program ten przypisany jest do pojazdu, a nie kierowcy. Dlatego w sytuacji odsprzedaży pojazd ma większą wartość, a kupujący czerpie korzyści z przedłużonej gwarancji - mówi Łukasz Smolak, Key Account Manager Europ Assistance Polska.

Do każdej wykupionej gwarancji dodawany jest pakiet usług assistance samochodowego. W przypadku awarii lub wypadku kierowca oraz pasażerowie mogą liczyć na nieodpłatną naprawę na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu lub pojazd zastępczy.

W sytuacji, gdy samochód wymagać będzie czasochłonnej naprawy, klienci otrzymają nieodpłatne zakwaterowanie w hotelu lub bilety kolejowe bądź lotnicze, dzięki którym będą mogli powrócić do miejsca zamieszkania lub dojechać do docelowego miejsca podróży.

Dla tych klientów Subaru, którzy wykupią program przedłużonej gwarancji, dostępna będzie również całodobowa infolinia, gdzie uzyskać można informacje o zakresie świadczeń w ramach programu, lokalizacji salonów i serwisów oraz informacje o najszybszych i najkrótszych połączeniach na europejskich drogach.

Usługi assistance dostępne są przez cały okres trwania przedłużonej gwarancji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Subaru Forester