/  /  /  /  / Ważne dla posiadaczy Legacy i Outbacka
Subaru BRZ

Subaru BRZ

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena135 557 zł - 145 632 zł (aktualizacja: 2017-01-01)
Emisja CO2164 g/km - 181 g/km
Żużycie paliwa7,1 L/100km - 7,8 L/100km
 

Ważne dla posiadaczy Legacy i Outbacka

SIP|
null
© Subaru
null

Analiza wyników badań eksploatacyjnych samochodów Subaru, stale prowadzona przez producenta, wykazała ryzyko wystąpienia przyspieszonego rozwoju korozji jednego z elementów układu hamulcowego w pewnej partii modeli Legacy/Outback, wyprodukowanych w latach 2004-2009 i eksploatowanych na drogach o intensywnym stopniu zasolenia w okresie zimowym.

Decyzja o ogłoszeniu kampanii naprawczej nastąpiła na podstawie analizy wyników stale prowadzonych badań eksploatacyjnych samochodów Subaru. Wyniki te wskazały na możliwość wystąpienia przyspieszonego rozwoju korozji łącznika tylnego przewodów hamulcowych w pojazdach eksploatowanych na drogach o intensywnym stopniu zasolenia w okresie zimowym.

W Polsce poprzez sieć autoryzowanych dealerów Subaru zostało sprzedanych łącznie 2 611 samochodów podlegających wspomnianej kampanii.

Do wszystkich pierwszych właścicieli tych samochodów zostanie wysłana pocztą prośba o skontaktowanie się z najbliższym ASO Subaru i ustalenie dogodnego terminu wizyty, w celu dokonania kontroli i zabezpieczenia antykorozyjnego.

Kontrola zostanie przeprowadzona zgodnie ze specjalnie opracowaną procedurą.

Generalny importer Subaru w Polsce ma świadomość, że korespondencja może nie dotrzeć do wszystkich obecnych użytkowników tych samochodów na naszym rynku.

Ponadto w Polsce jest użytkowana spora ilość samochodów sprowadzonych z zagranicy, które także podlegają wspomnianej kampanii. Niestety, generalny importer nie dysponuje danymi właścicieli takich pojazdów i w tej sytuacji nie będzie mógł wysłać do nich korespondencji z powiadomieniem o prowadzonej kampanii.

Bliższe informacje patrz TUTAJ.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Subaru BRZ

Subaru BRZ tS na start
2013-08-20 09:08