/  /  /  / Subaru Legacy Concept
Subaru

Subaru

Zmień
Subaru – japońska firma motoryzacyjna. Nazwa Subaru w języku japońskim oznacza Plejady (Plejady – najbardziej znana gromada gwiazd, znajdująca się w gwiazdozbiorze Byka; stąd logo firmy, nawiązujące do gwiazdozbioru).
Dowiedz się więcej o marce
 

Subaru Legacy Concept

Subaru|
null
© Subaru
nullnullnull

Już podczas salonu samochodowego w Los Angeles szerokiej publiczności zaprezentuje się model Subaru Legacy Concept. Ten koncepcyjny pojazd zapowiada nowe trendy w projektowaniu Legacy jako flagowego modelu marki.

Przy okazji 25-tej rocznicy powstania Legacy, która przypada w roku przyszłym, prezentowany na targach w Los Angeles projekt Subaru Legacy Concept stanowi zapowiedź nowych trendów w projektowaniu kolejnej generacji średniej wielkości sedanów Legacy. Dynamiczne i jednolite stylizowanie zapewnia wygodne wnętrze dla wszystkich pasażerów wraz z bezpieczną i niezawodną jazdą dzięki napędowi AWD.

Koncepcyjne Legacy ucieleśnia także firmowy walor marki: "przyjemność z jazdy i spokój umysłu", które Subaru zobowiązuje się stwarzać swoim klientom.

Od chwili powstania w 1989 roku Subaru Legacy zyskuje uznanie dzięki takim atutom jak bezpieczeństwo jazdy, niezawodność i osiągi, jakie zapewnia mu połączenie silnika Subaru Boxer i stałego napędu wszystkich kół Symmetrical AWD, jako podstawowych technologii Subaru.

Od momentu pojawienia się na rynku aż po piątą generację Subaru Legacy wprowadzało do świata motoryzacji nowe technologie, wzmacniając jednocześnie swoją pozycję sportowego sedana. Obecna generacja Subaru Legacy zadebiutowała w roku 2009.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama