/  /  /  / I Ogólnopolski Zlot samochodów Subaru Impreza
Subaru

Subaru

Zmień
Subaru – japońska firma motoryzacyjna. Nazwa Subaru w języku japońskim oznacza Plejady (Plejady – najbardziej znana gromada gwiazd, znajdująca się w gwiazdozbiorze Byka; stąd logo firmy, nawiązujące do gwiazdozbioru).
Dowiedz się więcej o marce
 

I Ogólnopolski Zlot samochodów Subaru Impreza

SJS|
null
© Subaru
null

31 sierpnia na Torze Kielce w Miedzianej Górze odbędzie się I Ogólnopolski Zlot Właścicieli Subaru Imprez. Jak podkreślą organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona, więc zainteresowane osoby powinny się pospieszyć.

Całodniowe zajęcia, obok możliwości spotkania i wspólnej praktycznej zabawy na torze, będą doskonałą okazją do wspólnych jazd z elementami bardzo dynamicznego szkolenia.

W programie przewidziano m.in. jazdy po dobrze znanej i lubianej pętli kartingowej, trening poślizgów w zakręcie o obniżonej przyczepności, a także (to nowość) trening na nowo oddanej, całkowicie wyremontowanej i poszerzonej części leśnej Toru Kielce.

Zlot to także doskonała okazja do rywalizacji. Przygotowano zatem pomiar czasu przy użyciu fotokomórek. Kilka tras, cenne nagrody oraz… ogromną dawkę przyjemności z jazdy.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 290 zł (brutto).

Zapisy dokonywane są wyłącznie drogą mailową pod adresem: biuro@sjs.pl.

Ewentualne pytania należy kierować pod numerem telefonu: 12 410 00 81.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama