/  /  /  / Europejska premiera Subaru WRX Concept
Subaru

Subaru

Zmień
Subaru – japońska firma motoryzacyjna. Nazwa Subaru w języku japońskim oznacza Plejady (Plejady – najbardziej znana gromada gwiazd, znajdująca się w gwiazdozbiorze Byka; stąd logo firmy, nawiązujące do gwiazdozbioru).
Dowiedz się więcej o marce
 

Europejska premiera Subaru WRX Concept

null
© Subaru
null

Z okazji wystawy we Frankfurcie, która rusza już w przyszłym miesiącu, szeroka publiczność w Europie po raz pierwszy będzie miała okazję zobaczyć z bliska model Subaru WRX Concept.

Subaru WRX Concept po raz pierwszy ujrzało światło dzienne podczas tegorocznej wystawy New York International Auto Show w USA. Samochód wyróżnia śmiały i atletyczny wygląd, który na ulicy na pewno nie przejdzie niezauważony. Jeszcze większy akcent położony został na zapewnienie ostrego prowadzenia samochodu dzięki nisko umieszczonemu środkowi ciężkości oraz wykorzystaniu cenionego napędu na cztery koła Subaru.

Na frankfurckim stoisku marki Subaru zaprezentuje się ponadto model Viziv Concept, który przedstawia nowy wizerunek, jak i technologie tego producenta. Koncepcyjne studium crossovera nowej generacji określa bezustanne dążenie do doskonalenia technicznego samochodów Subaru.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama