/  / Zmiany w sieci SEAT-a

DEALERZY | Zmiany w sieci SEAT-a

null
© SEAT
null

Na mapie autoryzowanych punktów marki pojawiły się nowe salony dealerskie w Warszawie, Bydgoszczy oraz w Zielonej Górze.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy, rozbudowany salon o powierzchni 220 m2 działa w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej. To właśnie tam odbył się przedpremierowy i jedyny w regionie pokaz modelu SEAT Ateca.

Z kolej nowo otwarty salon w Warszawie należy do Grupy PGD. Obiekt o powierzchni ekspozycyjnej 276 m2 zlokalizowano przy ul. Krasnobrodzkiej. Warto podkreślić, że to trzeci autoryzowany salon SEAT-a, który działa w stolicy.

Jak mówi Sebastian Woźniak – dyrektor marki SEAT w Grupie PGD, oddany w lipcu salon SEAT Euromotor w Warszawie to nie jedyna inwestycja grupy w tej marce. Nowy punkt powstaje również w Krakowie.

Z kolei obiekt dealerski Świtoń-Paczkowski otwarto w zupełnie nowej lokalizacji – przy ulicy Zdrojowej w Zielonej Górze. Są tam stanowiska obsługowe, centrum samochodów nowych oraz używanych, lakiernia, blacharnia i myjnia.

Sieć detaliczna SEAT-a na polskim rynku dealerskim obejmuje 22 lokalizacje.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane