/  / Zmiany personalne w europejskim kierownictwie Nissana

Zmiany personalne w europejskim kierownictwie Nissana

Nissan|
null
© Nissan
null

Firma Nissan mianowała nowego wiceprezesa swojego europejskiego działu obsługi posprzedażnej, a także nowego dyrektora regionu Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wiceprezesem ds. obsługi posprzedażnej Nissan Europe mianowano Vincenta Wijnena. Poprzednim zadaniem Wijnena w firmie Nissan było nadzorowanie kluczowych europejskich rynków (Niemcy, Austria i Szwajcaria) w charakterze dyrektora zarządzającego Centrum RBU.

Wijnen obejmie nową funkcję z dniem 1 czerwca i będzie pracować w oddziale w Amsterdamie.

Nowym dyrektorem zarządzającym Centrum RBU z siedzibą w niemieckiej miejscowości Bruhl mianowany został Thomas Hausch. Dołączy on do zespołu Nissan Europe od 1 maja, oferując swoje ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Hausch rozpoczynał karierę w ojczystych Niemczech w grupie Daimler, pracując w zróżnicowanych obszarach takich jak rozwój produktów, tworzenie strategii czy sprzedaż. Następnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie w koncernie Chrysler odpowiadał za międzynarodową sprzedaż, by ostatecznie wrócić do Niemiec i przejąć odpowiedzialność za wyniki tej marki w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

Ostatnim z wyzwań Hauscha była praca na stanowisku wiceprezesa ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej w specjalizującej się w produkcji samochodów elektrycznych amerykańskiej firmie Coda Automotive.

Zarówno Wijnen, jak i Hausch będą podlegać Paulowi Willcoxowi, starszemu wiceprezesowi ds. sprzedaży i marketingu Nissan Europe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane