/  / Zmiana w zarządzie Volkswagen Motor Polska

KADRY | Zmiana w zarządzie Volkswagen Motor Polska

VWMP|
null
null

Rainer Schoske został z dniem 1 maja nowym prezesem zarządu i dyrektorem zakładu produkcji silników wysokoprężnych Volkswagen Motor Polska w Polkowicach.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Rainer Schoske, inżynier elektrotechnik, z koncernem Volkswagen związany jest od 1994 roku. W latach 1997-2001 pełnił różne funkcje kierownicze w obszarze produkcji w zakładzie w Salzgitter (Niemcy). Swoje bogate doświadczenia zbierał również jako dyrektor produkcji silników i skrzyń biegów w Mlada Boleslav (Skoda, Czechy) oraz w Changchun (Volkswagen, Chiny).

Rainer Schoske przed objęciem nowej funkcji w Volkswagen Motor Polska był od roku 2009 dyrektorem produkcji w zakładzie produkcji silników w Salzgitter.

Funkcję prezesa zarządu i dyrektora zakładu VWMP Rainer Schoske objął po Christianie Bleielu, który powrócił do Niemiec, gdzie w Volkswagen AG będzie dyrektorem zakładu w Salzgitter i koordynatorem zakładów produkujących silniki dla marki Volkswagen Samochody Osobowe, w tym również Volkswagen Motor Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane