/  / Zmiana szyldu w salonach Mercedesa w Lesznie i Wrocławiu

Zmiana szyldu w salonach Mercedesa w Lesznie i Wrocławiu

null
© Duda-Cars
null

Zmiana w sieci dealerskiej Mercedes-Benz, Mercedes-AMG i smart. Od teraz salony w Lesznie i Wrocławiu działają pod szyldem firmy Duda Cars.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy rok przyniósł kolejne zmiany w strukturze sieci dealerskiej Mercedes-Benz, Mercedes-AMG i smart w Polsce. Rozwijająca się prężnie od 10 lat i odnosząca sukcesy firma Duda-Cars SA z Poznania rozpoczęła z dniem 1 stycznia działalność w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych we Wrocławiu i w Lesznie.

Do tej pory  punkty te funkcjonowały w ramach firmy Frączak Sp. z. o.o., której zasoby w całości zostały przejęte przez Duda-Cars SA.  

"Mamy nadzieję, że wzmocnienie i optymalizacja  sposobu działania obu punktów przez nowego właściciela pozwoli na jeszcze szybszy rozwój marek Mercedes-Benz, Mercedes-AMG i smart w regionie Dolnego Śląska i Wielkopolski - mówi Artur Konarski, dyrektor rozwoju sieci dilerskiej Mercedes-Benz Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane