/  / Zbudują serwis Scania w Bolesławcu

Zbudują serwis Scania w Bolesławcu

Scania|
null
© Scania
null

Wystartowała budowa nowego serwisu Scania w Bolesławcu. Placówka będzie funkcjonować w strukturach oddziału Scania Wrocław.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Obiekt w Bolesławcu jest trzecim należącym do Scania Wrocław serwisem – po Pietrzykowicach i Opolu. Ulokowano go przy autostradzie A4, w pobliżu planowanego węzła komunuikacyjnego z drogą ekspresową S3.

"Za Bolesławcem przemawiała bliskość rozwidlających się dróg tranzytowych, biegnących ze wschodu na zachód i z północy na południe. W okolicy mamy również bardzo dużo klientów, którzy skorzystają na dogodnym położeniu nowego serwisu - podkreśla Paweł Ścieszko, dyrektor oddziału Scania Wrocław.

Serwis w Bolesławcu będzie oferował komplet usług: sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, serwis autobusów, obsługę naczep i przyczep w pełnym zakresie oraz obsługę tachografów. Na jego terenie znajdzie się także okręgowa stacja kontroli pojazdów.

"Serwis będzie wyposażony w pięć stanowisk przejazdowych, każde o długości 30 metrów. Będziemy obsługiwać głównie pojazdy marki Scania, ale nie tylko - wyjaśnia Marek Sudoł, przyszły kierownik serwisu w Bolesławcu, obecnie zatrudniony w serwisie Scania w Opolu. Do czasu uruchomienia inwestycji specjalista będzie nadzorować przebieg budowy.

"Zatrudniając około 30 osób, będziemy mogli obsłużyć 20-30 pojazdów dziennie - dodaje Sudoł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane