/  / Zasięg Infiniti na prawie całą Polskę

Zasięg Infiniti na prawie całą Polskę

(2015-09-16 13:20)
null
© Infiniti
null

Już w roku 2016 sieć dealerska Infiniti w Polsce zwiększy się do sześciu centrów. Polska stanie się tym samym pierwszym rynkiem dla Infiniti o ogólnokrajowym zasięgu sieci w Europie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
List intencyjny w tej sprawie został właśnie podpisany pomiędzy zarządami Infiniti Global i EMEA oraz firmą IP – czyli grupą dealerską reprezentującą Infiniti w Polsce.

Plan rozbudowy sieci Infiniti w Polsce przedstawia się następująco: w pierwszej kolejności do już funkcjonujących centrów Infiniti w Warszawie i Sosnowcu dołączą salony w Krakowie i Poznaniu. W drugim etapie – lokalizacje w Gdańsku i Wrocławiu. Dzięki planowanym inwestycjom bez mała 90% mieszkańców Rzeczpospolitej będzie miało do salonu Infiniti nie dalej niż 150 kilometrów.

Po realizacji wspomnianego przedsięwzięcia polska spółka IP będzie największym dealerem Infiniti w Europie.

"Nasz polski partner − firma IP − przez ostatnich 7 lat współpracy dowiódł swojej dużej siły i niezawodności. Centrum Infiniti w Warszawie jest pod względem sprzedaży i obsługi posprzedażnej jednym z najlepiej działających centrów w Europie - mówi Francois Goupil de Bouille, wiceprezes Infiniti EMEA. "Jesteśmy głęboko przekonani, że firma IP będzie kontynuowała drogę sukcesu wraz z uruchomieniem czterech nowych centrów i wprowadzeniem do sprzedaży modelu Infiniti Q30. Ponieważ segment C jest największym segmentem w Polsce spodziewamy się znacznego zwiększenia sprzedaży w przyszłości".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane