/  / Zaproszenie na warsztaty flotowe

Zaproszenie na warsztaty flotowe

FAP|
null
© Volvo
null

Wszystko o fotoradarach, jak nie wpaść w pułapkę w umowach z firmami CFM, dlaczego warto korzystać z więcej niż jednej marki aut/usługodawcy. To tylko kilka z zagadnień, które będą poruszone podczas Warsztatów Flotowych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Warsztaty odbędą się 27 lutego w salonie Euroservice przy ul. Al. Jerozolimskie 239 w Warszawie.

Jednym z najważniejszych tematów spotkania będą fotoradary. Łukasz Majchrzak z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego obiecał rozwiać niemal każdą wątpliwość dotyczącą działania „tajemniczych żółtych skrzynek”.

Prelekcja będzie miała charakter otwarty, zatem już dziś można pomyśleć o przygotowywaniu ewentualnych pytań do eksperta.

Na temat pułapek i bonusów w umowach z firmami CFM będzie mówił Andrzej Goździkowski, menedżer floty jednej z firm branży budowlanej. Nie będzie to rozmowa o teorii, ale o praktyce, łącznie z pokazaniem, jak powinno wyglądać zapytanie ofertowe do firm zajmujących się full serwis leasingiem.

Czasy monopolu odchodzą w niepamięć i obecnie coraz więcej firm nie opiera się tylko na jednym dostawcy usług i produktów flotowych. W jaki sposób tym rozsądnie zarządzać, aby nie stracić rabatów, a stworzyć konkurencję między dostawcami doradzi Jarosław Kuczyński, menedżer jednej z flot.

O dokumentacji wypadków aut służbowych w aspekcie uzyskania odszkodowania opowiedzą z kolei Jarosław Sędzik oraz Magdalena Sopyła-Rostek z Omega Kancelarie Prawne. Uczestnicy Warsztatów Flotowych dowiedzą się m.in. o tym, w jaki sposób sporządzić protokół powypadkowy i nie mieć problemu z uzyskaniem odszkodowania.

Na koniec ciekawostka. Prawdopodobnie to pierwsze merytoryczne szkolenie flotowe przeprowadzane w salonie dealerskim. I to nie w wyizolowanym kameralnym miejscu, tylko w „ogniu pracy”. Tak więc jednym uchem będzie można słuchać ciekawych prelekcji, a oczy mogą raz po raz uciekać, aby zobaczyć, jak pracują przedstawiciele firmy Euroservice (dealer Volvo i Hyundaia).
 
Co trzeba zrobić, aby móc stać się uczestnikiem spotkania? Zapisać się na przykład mailowo na adres halszka.gwizdz@fab.com.pl.  

Wstęp na Warsztaty Flotowe to 258 zł netto.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane