/  / Zaproszenie na Motor Show 2012 w Poznaniu

Zaproszenie na Motor Show 2012 w Poznaniu

null
© Bentley
null

W dniach 13-15 kwietnia odbywa się Motor Show – najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej w Polsce. Premiery samochodowe i motocyklowe, Ogólnopolskie Forum Flotowe oraz Fleet Awards Polska 2012, Gala Motor Show VIP Night i Wielka Debata Motoryzacyjna z udziałem prezesów czołowych organizacji branżowych.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Ferrari i Rolls-Royce – te luksusowe marki nigdy dotąd nie były prezentowane w Polsce na targach. Po raz pierwszy stanie się to podczas Motor Show 2012 w Poznaniu. To tylko początek atrakcji. Podczas targów zobaczyć będzie można nowe modele luksusowych marek: Aston Martin, Lotus, Porsche oraz Bentley.

Najnowsze modele i polskie premiery zaprezentują m.in. Mercedes-Benz, Volvo, Fiat, Toyota, Ford, Hyundai, Volkswagen, Audi, Honda, Kia, Mitsubishi, Abarth, Peugeot, Mazda, Range Rover i wielu innych producentów.

Podczas piątkowego Motor Show VIP Day odbędzie się Ogólnopolskie Forum Flotowe połączone z Galą Fleet Awards Polska 2012. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych i rozpoznawalnych wydarzeń flotowych w Europie, podczas którego zarządcy flot samochodowych wyłaniają najlepsze auta, produkty oraz usługi wyróżniające się na rynku w 2012 roku. To właśnie w czasie Plebiscytu Fleet Awards Polska jednoczy się branża flotowa, wspólnie wybierając zwycięzców.
 
W trzy lata Motor Show VIP Night zdobyło miano jednego z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w polskiej branży motoryzacyjnej. Tegoroczna gala, prowadzona tak jak przed rokiem przez Marcina Prokopa, to wyjątkowy zbiór arcydzieł motoryzacji. Szacownym gościom zaprezentowane zostaną: Aston Martin, Audi ABT, Bentley, Ferrari, Lotus, Mercedes-Benz, Porsche, Rolls-Royce, Volvo.

Wydarzenie odbywa się na terenie MTP w malowniczej Alei Lipowej. Początek w piątek, 13 kwietnia, o godz. 20:30.

Harmonogram wybranych wydarzeń Motor Show VIP Day (piątek, 13 kwietnia)
Godz. 10:30 – Rozpoczęcie Ogólnopolskiego Forum Flotowego (Paw. 11, Iglica)
Godz. 11:40 – Wielka Debata Motoryzacyjna (Paw. 11, Iglica)
Godz. 13:00 – Otwarcie wejść dla wszystkich gości Motor Show VIP Day
Godz. 14:00 – 20:30 Prezentacje nowości w halach wystawowych (Paw. 3, 3a, 4, 5, 6)
Godz. 16:00 – Uroczysta Gala Fleet Awards Polska 2012 (Paw. 11, Iglica)
Godz. 20:30 – Motor Show VIP Night (Aleja Lipowa)
 
Harmonogram Wielkiej Debaty Motoryzacyjnej (piątek, 13 kwietnia)
Godz. 11:40
W. Drzewiecki (SAMAR) - Aktualna sytuacja rynku motoryzacyjnego w Polsce
J. Faryś (PZPM) - Czy w Polsce akcyza powinna zostać zastąpiona podatkiem uzależnionym od parametrów ekologicznych?
A. Sugajski (ZPL) Umożliwienie pełnego odliczenia podatku VAT od zakupu, leasingu, najmu i dzierżawy, a także amortyzacji pełnej wartości pojazdów w odniesieniu do wszystkich rodzajów wykorzystywanych w działalności gospodarczej, przy jednoczesnym uregulowaniu prywatnego użytkowania aut służbowych
R. Sosnowski (STM) System badań technicznych w Polsce i Europie
M. Konieczny (ZDS) Uproszczenie procedur rejestracji samochodów
A. Małyszko (FORS) Recykling samochodów w Polsce
R. Kantorski (PIM) Sektor pojazdów elektrycznych w Polsce i w Europie. Szanse na rozwój, kierunki rozwiązań infrastrukturalnych i administracyjnych w RP. Przykłady innych państw

Godz. 13:00
Dyskusja z udziałem uczestniczących w debacie prezesów
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane