/  / Zakłócenia produkcji w europejskich zakładach Grupy Fiat

Zakłócenia produkcji w europejskich zakładach Grupy Fiat

null
© FIAT
null

Dziennik Rzeczpospolita informuje o zakłóceniach w produkcji samochodów pochodzących z zakładów Fiat Auto Poland w Tychach. Przyczyną tego stanu rzeczy są nieporozumienia między włoskim koncernem a firmą kooperującą Selmat Group.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Już w komunikacie wydanym w poniedziałek włoski Fiat informował o zakłóceniach w pracy zakładów Maserati w Grugliasco. Sytuacja została spowodowana działaniami Selmat Group, która – jak to określono – nie wywiązuje się ze swoich powinności w charakterze dostawcy.

Zakłócenia w dostawcach części spowodowały też przerwy w produkcji zakładów Fiat Automobiles w Serbii oraz fabryki Iveco pod Madrytem.

Podkreślono, że zaistniała sytuacja jest przyczyną poważnych strat z punktu widzenia Grupy Fiat oraz pozostałych firm kooperujących, które nadal wywiązują się ze swoich powinności w zakresie dostaw.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane