/  / Zadowolenie w Mitsubishi

Zadowolenie w Mitsubishi

null
© Mitsubishi
null

Mitsubishi obserwuje w Polsce systematyczny wzrost zainteresowania swoją ofertą. Od stycznia do końca października importer zanotował wzrost sprzedaży aż o 60%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Polski oddział Mitsubishi notuje systematyczny wzrost zainteresowania samochodami spod znaku znakiem trzech diamentów. Od stycznia do końca października z salonów tej marki wyjechało na polskie drogi łącznie 4 639 samochodów, co daje wzrost o dynamice aż 60% wzrost w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej.  

Najpopularniejszy w Polsce model Mitsubishi to oczywiście ASX – w ciągu dziesięciu miesięcy bieżącego roku postawiło na niego 2 116 klientów, czyli ponad dwukrotnie więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Z kolei na zakup Mitsubishi Outlandera zdecydowało się w tym czasie 1 180 osób, czyli niemal trzykrotnie więcej niż przed rokiem.

Większym zainteresowaniem cieszył się także model Lancer: wersja sedan zanotowała 54-proc. wzrost, sprzedaż Lancera Sportback zwiększyła o 64%, natomiast Lancerowi Evolution udało się nawet potroić wynik sprzed roku.

Jak podkreśla też generalny importer, aż o 140% wzrosła w Polsce liczba nabywców terenowego modelu Mitsubishi Pajero.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane