/  / Wyniki Volkswagena w listopadzie

Wyniki Volkswagena w listopadzie

null
© Vokswagen
null

W listopadzie sprzedaż marki Volkswagen Samochody Osobowe na świecie nie dorównała poziomowi, jaki zanotowano rok wcześniej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na rynek światowy trafiło w ubiegłym miesiącu około 496 100 osobowych Volkswagenów. To o 2,4% mniej niż w listopadzie rok temu. Co ciekawe, na rynku europejskim marka Volkswagen uzyskała natomiast lekki wzrost dostaw – o 0,7% (139 100 sztuk).

Rok na minusie
A ile egzemplarzy marki Volkswagen Samochody Osobowe trafiło na rynek światowy od początku bieżącego roku? Według danych na koniec listopada, jest to wolumen wynoszący 5 335 700 sztuk. Czyli mniej niż przed rokiem o 4,5%.

Jak zakłada kierownictwo firmy, Volkswagenowi nie uda się zniwelować tego spadku do końca AD 2015. Przypomnijmy, że w roku ubiegłym dostawy osobowych Volkswagenów zamknęły się wynikiem 6,12 mln egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane