/  / Wyniki dobre, ale rynek nadal trudny

Wyniki dobre, ale rynek nadal trudny

null
© Volkswagen
null

Jak podkreślają przedstawiciele Grupy Volkswagen, w listopadzie koncern uzyskał zadowalające wyniki sprzedaży na rynku światowym, jednak niepewność dotycząca sytuacji ekonomicznej nadal jest widoczna.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W okresie styczeń-listopad marki z Grupy Volkswagen dostarczyły klientom na świecie łącznie około 8,68 mln pojazdów, czyli o 4,7% więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej. W samym listopadzie wypracowany wynik to 828 600 egzemplarzy, co daje dynamikę wzrostu na poziomie 4,3%.

Na markę Volkswagen Samochody Osobowe przypadło łącznie od stycznia do listopada około 5,4 mln dostarczonych samochodów, co daje wzrost o 3,4%. Dobre wyniki zanotowano zwłaszcza na rynku chińskim, gdzie dostawy zwiększyły się aż o 17,5%, do około 2,26 mln egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane