/  / Współpraca motoryzacyjna z rynkiem brytyjskim

Współpraca motoryzacyjna z rynkiem brytyjskim

Ambasada Brytyjska w Warszawie|
null
© Nissan
null

Business Opportunities jest jedną z bezpłatnych usług oferowanych przez Sekcję Handlową Ambasady Brytyjskiej polskim firmom, poszukującym kontaktów handlowych z brytyjskimi producentami, a także zainteresowanych reprezentowaniem firm brytyjskich na polskim rynku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Sekcja Handlowa Ambasady Brytyjskiej może Państwu pomóc w ogłoszeniu Państwa zapytania na specjalnie dedykowanym portalu przeznaczonym dla firm brytyjskich. Wszystko, co jest potrzebne, to ogólna informacja o działalności Państwa firmy oraz szczegółowe określenie rodzaju i zakresu przyszłej współpracy lub opis poszukiwanego produktu.

Brytyjski sektor motoryzacyjny jest jednym z najbardziej zaawansowanych i najszybciej rozwijających się na świecie. Oferuje on firmom znakomite możliwości współpracy w celu zapewnienia wysokiej jakości technologii i produktów.Wszelkie pytania można kierować do pracowników Sekcji Handlowej Ambasady Brytyjskiej:
Sekcja Handlowa
Ambasada Brytyjska
ul. Kawalerii 12
00-468 Warszawa
tel: +22 311 0000
fax: +22 311 0316
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane