/  / Wojciech Tomaszkiewicz nowym dyrektorem marki Volkswagen w Polsce

Wojciech Tomaszkiewicz nowym dyrektorem marki Volkswagen w Polsce

Volkswagen Group Polska|
null
null

5 listopada nowym dyrektorem marki Volkswagen, należącej do Volkswagen Group Polska, został Wojciech Tomaszkiewicz.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy szef Volkswagena w Polsce ma 41 lat, od 18 lat związany jest z branżą motoryzacyjną. Pełnił funkcję dyrektora sprzedaży marki Citroen w Polsce, następnie był szefem regionu w centrali Citroena, odpowiedzialnym za tę markę w Chorwacji, Słowenii, Słowacji, Czechach i na Węgrzech.

Ostatnie dwa lata Wojciech Tomaszkiewicz spędził w Budapeszcie jako dyrektor generalny odpowiedzialny za marki Citroen i Peugeot na rynkach czeskim, słowackim oraz węgierskim.

Dla Wojciecha Tomaszkiewicza priorytetem jest wysoka jakość obsługi klientów oraz dalszy wzrost sprzedaży samochodów osobowych marki Volkswagen w Polsce.

Na nowym stanowisku Wojciech Tomaszkiewicz zastępuje Karola Obiegłego, któremu powierzono funkcję dyrektora działu rozwoju sieci dealerskiej wszystkich marek należących do grupy Volkswagena.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane