/  / Włochy: Trwa dobra passa

Włochy: Trwa dobra passa

null
© FIAT
null

To był udany miesiąc na rynku włoskim. W listopadzie rejestracje nowych osobówek podskoczyły aż o 23,5%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W listopadzie rejestracje na włoskim rynku nowych samochodów osobowych przekroczyły pułap 134 000 egzemplarzy. To aż o prawie 23,5% więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedzającego.

Dzięki listopadowym wynikom trend rosnący w sprzedaży samochodów we Włoszech utrzymuje się więc nieprzerwanie już dziesiąty miesiąc z rzędu.

Grudzień też na plusie?
Jednocześnie o około 20% zwiększyła się na rynku włoskim liczba zamówień czekających na realizację. To pozwala przypuszczać, że i grudzień będzie na Półwyspie Apenińskim miesiącem wzrostów w moto-salonach.

Tymczasem według danych uwzględniających cały okres od stycznia do końca listopada, włoskie urzędy komunikacji zarejestrowały łącznie prawie 1 465 000 nowych osobówek. W porównaniu z sytuacją rok wcześniej wzrost kształtuje się na poziomie prawie 15,5%.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane