/  / Wielkie otwarcie i premierowy model

DEALERZY | Wielkie otwarcie i premierowy model

PEUGEOT|
null
© Peugeot
nullnullnull

29 stycznia uroczyście otwarto całkowicie nowy salon spółki WiW Peugeot w Opolu. Wyjątkowego charakteru ceremonii nadała polska premiera najmocniejszego w historii Peugeot modelu – RCZ R, który właśnie trafił do sprzedaży.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Autoryzowany salon WiW Peugeot otwarty został przy ulicy Armii Krajowej 8 w Opolu. Nowy obiekt wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot spełnia wszystkie standardy BlueBox, według których marka buduje obiekty na świecie.

Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności, w tym salon sprzedaży samochodów nowych (powierzchnia 610 m2), serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych. Do dyspozycji klientów jest także stacja kontroli pojazdów.

W oficjalnej inauguracji udział wzięli Marszałek Województwa Opolskiego - Andrzej Buła, Prezydent Miasta Opola - Ryszard Zembaczyński oraz Dyrektor Generalny Peugeot Polska - Sophie Passard i Dyrektor Generalny Banku PSA Cezary Wachowski.

Ceremonia otwarcia uświetniona została polską premierą, Peugeot RCZ R, który anonsowany jest jako najmocniejszy w historii model marki. RCZ R jest wyposażony w nową, benzynową turbodoładowaną jednostkę napędową 1.6 THP, z wtryskiem bezpośrednim. Silnik generuje maksymalną moc 270 KM przy 6000 obr./min., a jego maksymalny moment wynosi 330 Nm w zakresie prędkości obrotowej od 1900 obr./min. do 5500 obr./min.

W opolskim salonie zaprezentowano jeden z czterech dostępnych lakierów RCZ R (czerwony Erythree) z czarnym matowym dachem z włókien węglowych.

Po oficjalnym przecięciu wstęgi wraz z prezesem grupy kapitałowej Sindbad, Ryszardem Wójcikiem, prezes zarządu WiW Opole, Janusz Wysocki powiedział: "Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym".

"Miejsce, w którym powstał właśnie nowy salon Peugeot w Opolu, od wielu lat kojarzy się mieszkańcom Opola z motoryzacją. Naszym klientom wydaliśmy już ponad 5 000 samochodów. Bardzo się cieszę, że kolejnym etapem rozwoju firmy jest podpisanie umowy o współpracy z marką Peugeot. W kontekście biznesowym wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z marką Peugeot duże nadzieje".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane