/  / Wielki Test Salonów – Najlepsi dealerzy

Wielki Test Salonów – Najlepsi dealerzy

null
© Yama
null

Dziś pora przedstawić drugą część rankingu Wielki Test Salonów 2016. Rankingu, który zawiera szczegółowe wyniki uzyskane przez wszystkie sprawdzone w badaniu salony dealerskie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W najnowszej edycji Wielkiego Testu Salonów – opublikowanego przez tygodnik Auto Świat przy współpracy z TNS Polska – badaniem typu "tajemniczy klient" objęto łącznie 365 punktów dealerskich. Reprezentują one 21 różnych marek.

Na ocenę końcową i miejsce uzyskane w rankingu składają się wyrażone w procentach noty, jakie przyznaje się za organizację salonu (do zdobycia było maksymalnie 25 pkt), obsługę klienta (125 pkt) oraz ofertę jazd próbnych (50 pkt).

Poniżej zestawienie tych salonów, które uznano w badaniu za wzorowe. Czyli takie, które mogą pochwalić się oceną łączną na poziomie co najmniej 95%. Oto zwycięzcy:
1. Yama/Toruń (Nissan) – 99%
1. Łopiński Szczecin (Volkswagen) – 99%
3. Jastrzębski Siedlce (Opel) – 98,5%
3. Bednarek Łódź (SEAT) – 98,5%
5. Auto-Zięba/Katowice (Dacia) – 98%
6. Pietrzak Katowice (Renault) – 96,5%
7. Krotoski-Cichy Koszalin (Volkswagen) – 96%
8. Jaszpol Łódź (Renault) – 95,5%
9. Tandem Kielce (Renault) – 95%
9. Anndora Kraków (Renault) – 95%
9. Dąbrowscy Zabrze (Renault) – 95%

Obok zestawienia zbiorczego, w którym zamieszczono wyniki uzyskane przez najlepsze salony dealerskie w Polsce (ocena wzorowa i bardzo dobra), w aktualnym wydaniu Auto Świata znaleźć można ponadto szczegółowe wyniki uzyskane przez wszystkie sprawdzone salony w ramach 21 marek.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane