/  / Wielki jubileusz w Niepołomicach

Wielki jubileusz w Niepołomicach

MAN Truck & Bus Polska|
null
© MAN
null

21 października fabryka pojazdów ciężarowych MAN Trucks z Niepołomic świętowała wyjątkowe wydarzenie: z linii produkcyjnej zjechała bowiem ciężarówka o numerze 50 000.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jubileuszowy egzemplarz to ciągnik MAN TGS 18.440 4x2 BLS TS, który został odebrany przez zarząd firmy Wak Trans z Kędzierzyna-Koźla.

Firma posiada już w swojej flocie około 30 pojazdów MAN, przeznaczonych do transportu materiałów chemicznych oraz materiałów niebezpiecznych.

"To, co skłoniło nas do wyboru marki MAN, to niezawodny produkt, niskie spalanie, terminowość dostaw oraz sprawna obsługa serwisowa - wylicza prezes firmy Waldemar Głogowski.

"Przy usługach transportowych, jakie świadczy nasza firma, ważna jest niska masa własna pojazdów. Oferowane przez MAN rozwiązania w tym zakresie idealnie się sprawdzają - dodaje prezes Wak Trans.

"Wyprodukowanie 50-tysięcznego pojazdu w Niepołomicach to dla nas ogromny powód do dumy - powiedział podczas uroczystości kierujący fabryką Alexander Susanek.

"Tym bardziej cieszy nas fakt, iż pojazd trafi do klienta z rodzimego rynku. Jest to potwierdzenie, iż produkty wyjeżdżające z niepołomickiej fabryki spełniają najwyższe standardy jakości i znalazły uznanie wśród naszych klientów - zaznaczył od siebie Piotr Stański, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska.

Otwarta oficjalnie w październiku 2007 roku fabryka w Niepołomicach na dobre wpisała się w międzynarodową sieć produkcji MAN. Powstające tu pojazdy klasy ciężkiej TGX i TGS trafiają na rynki całej Europy, a serie TGX WW i TGS WW również poza granice Starego Kontynentu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane