/  / Więcej SEAT-a w Małopolsce

DEALERZY | Więcej SEAT-a w Małopolsce

null
© PGD
null

Grupa PGD uruchomiła w Krakowie salon i serwis marki SEAT. Nowy obiekt w stolicy Małopolski działa pod szyldem "Euromotor".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"W oparciu o bardzo dobre wyniki sprzedaży salonu Euromotor w Warszawie, uzgodniliśmy z Volkswagen Group Polska uruchomienie drugiego w Grupie PGD salonu SEAT-a i wierzymy, że także on odniesie sukces - komentuje Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD.

"Dzięki bogatej gamie samochodów mamy nadzieję szybko zaspokoić głód klientów na SEAT-a, o którym można mówić w Małopolsce, a w dalszej perspektywie budować trwałe przywiązanie klientów do marki".

Obecny salon nie jest jeszcze obiektem docelowym. Równolegle z rozpoczęciem jego działalności – przy ulicy Jasnogórskiej w Krakowie – ruszyła budowa nowego salonu, spełniającego najnowsze standardy obiektowe marki.

Pierwsze auto już sprzedane
Pierwszym zamówionym w salonie samochodem – już w pierwszym dniu funkcjonowania dealerstwa – była Ibiza 1.2 TSI w wersji Style.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane