/  / Więcej salonów Nissana z "elektrykami"

DEALERZY | Więcej salonów Nissana z "elektrykami"

null
© Nissan
null

Japońska marka rozszerza sieć sprzedaży samochodów elektrycznych nad Wisłą. Teraz takich punktów dealerskich na mapie Polski jest już 8.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nissan postanowił zwiększyć liczbę punktów sprzedaży uprawnionych do sprzedaży aut elektrycznych w Polsce. Do dotychczasowych trzech salonów (Zaborowskiego w Warszawie, PGD w Krakowie i PGD w Sosnowcu) dołączyło kolejnych pięć. To ABT Autoniss w Lublinie, JM Mazur w Wałbrzychu, Mad Mobil w Rybniku, Polmotor w Szczecinie (lokalizacja przy Rondzie Hakena) oraz Wasilewski w Ełku.

Tym samym sieć sprzedaży liczy już osiem lokalizacji. Co ciekawe, Nissan zapowiada dalszą ekspansję w tym zakresie jeszcze w roku bieżącym.

Uruchomienie sprzedaży modeli LEAF i e-NV200 w nowych lokalizacjach przyczyniło się jednocześnie do zwiększenia liczby dostępnych w naszym kraju ładowarek do samochodów elektrycznych (w każdym z punktów zamontowano ładowarki naścienne).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane