/  / Więcej klientów niż rejestracji

Więcej klientów niż rejestracji

null
© Mazda
null

Na rynku austriackim, który w ubiegłym roku przekroczył wynik 335 000 rejestracji nowych aut osobowych (-5,7%), Mazda plasuje się w czołówce najpopularniejszych marek o japońskich korzeniach. Importer liczy na dalsze sukcesy m.in. modelu CX-5.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W całym roku ubiegłym zarejestrowano w Austrii łącznie nieco ponad 8 400 nowych samochodów osobowych Mazdy. Ważnym wydarzeniem był debiut handlowy modelu CX-5, którego podaż od samego początku nie jest w stanie sprostać popytowi. Ubiegłoroczne rejestracje japońskiego crossovera wyniosły w Austrii dokładnie 1 580 egzemplarzy, jednak gdyby nie ograniczona dostępność spowodowana produkcją w Japonii liczba ta byłaby większa o ponad 100%.

Rośnie lista nagród w kolekcji Mazdy CX-5

W roku bieżącym dostępność Mazdy CX-5 będzie już większa. Dlatego też generalny importer zakłada osiągniecie wyniku na poziomie około 3 000 rejestracji. Do tego dojść ma jeszcze około 2 100 modeli Mazdy6 po zmianach generacyjnych.

Prognoza na ten rok zakłada, że na rynku austriackim zostanie zarejestrowanych łącznie około 10 100 nowych samochodów osobowych Mazdy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane