/  / Ważny kontrakt na ciągniki siodłowe Scania

Ważny kontrakt na ciągniki siodłowe Scania

Scania Polska|
null
© Scania
nullnull

Lider sprzedaży jednośladów w Polsce, firma Arkus&Romet z Dębicy zakupiła 35 ciągników siodłowych Scania. Jest to największy kontrakt Scania w tym regionie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
To pierwsze modele Scania we flocie firmy zajmującej się produkcją, sprzedażą oraz eksportem rowerów, skuterów, motocykli oraz pojazdów elektrycznych.

Zakupione pojazdy to Scania R440LA 4x2 MEB Highline wyposażone w 13-litrowe silniki SCR z systemem wtryskowym PDE, Scania Retarder oraz układ Scania Opticruise. Dodatkowe wyposażenie pojazdów stanowi automatyczny tempomat Scania Ecocruise i Scania Driver Support, oceniający charakterystykę jazdy kierowcy w czasie rzeczywistym.

Skuteczny monitoring floty umożliwi z kolei Scania Fleet Management (FMS), czyli zestaw usług pozwalających na realizację proekologicznego i oszczędnego transportu.

Kontrakt zawiera 36-miesięczną umowę serwisową oraz pakiet Ecolution by Scania, obejmujący zoptymalizowaną specyfikację pojazdu, dedykowaną opiekę serwisową oraz program szkolenia i coachingu kierowców, w celu stworzenia optymalnego i opłacalnego rozwiązania dla biznesu, a także dla środowiska.

Misja firmy Scania polegająca na dostarczaniu ekonomicznych oraz ekologicznych rozwiązań dla transportu jest bliska profilowi Arkus&Romet. Firma z powodzeniem łączy kontynuację tradycji sięgającej pierwszej połowy ubiegłego wieku z wykorzystywaniem najnowszych rozwiązań i technologii.

Efektem tych działań są nowoczesne, ekologiczne pojazdy znane i cenione przez użytkowników w kraju i za granicą. Grupa Arkus&Romet w 2012 roku wprowadziła na rynek serię pojazdów elektrycznych Romet 4E.

"Decyzja o wymianie dotychczasowej floty jest naturalną konsekwencją rozwoju naszej firmy. Jeśli chodzi natomiast o wybór marki Scania, to szukaliśmy jednoczesnych korzyści dla naszego biznesu i dla środowiska naturalnego. Odpowiedzią był pakiet Ecolution by Scania. Dopełnieniem całości jest bliskość serwisu Scania w Sędziszowie Małopolskim w sąsiedztwie naszej siedziby - tłumaczy Wiesław Grzyb, prezes firmy Arkus&Romet.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane