/  / Ważna zmiana w zarządzie PGA Polska

Ważna zmiana w zarządzie PGA Polska

PGA Polska|
Stefan van Herpen
Stefan van Herpen

Erik Jan Winter, prezes zarządu PGA Polska, zrezygnuje ze swojej funkcji z dniem 31 grudnia 2012. Po 5 latach aktywności na polskim rynku motoryzacyjnym nadszedł czas na nowe wyzwanie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W lutym Erik Jan Winter planuje przeprowadzkę do Chin, gdzie będzie pracował dla Porsche Holding. Jego obowiązki przejmie z nowym rokiem Stefan van Herpen.

Stefan van Herpen pracował od 1995 roku dla PGA w Holandii na różnych stanowiskach. Przez 5 ostatnich lat był dyrektorem zarządzającym Nefkens Gooi i Eemland, które oprócz cztewrech punktów dealerskich marki Peugeot posiadają także warsztat oraz blacharnię i lakiernię.

PGA Polska jest spółką należącą do francuskiej grupy kapitałowej PGA Motors, działającej w branży motoryzacyjnej od 1979 roku. Działalność PGA Polska na terenie Polski rozpoczęła się w 2004 roku.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane