/  / Ważna wizyta w centrali Opla

Ważna wizyta w centrali Opla

null
© Opel
null

Mary Barra, niedawno wybrana jako nowy CEO koncernu General Motors, złożyła w poniedziałek oficjalną wizytę w siedzibie Opla w niemieckim Russelsheim. Zwiedziła tamtejszą fabrykę samochodów oraz międzynarodowe centrum techniczne ITDC.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Podczas wizyty Mary Barra potwierdziła zaangażowanie i wsparcie, na jakie może liczyć Opel/Vauxhall ze strony General Motors w dalszym procesie restrukturyzacji oraz rozwijania swojej gamy produktowej.

Po raz kolejny padło zapewnienie, głównej fabryce firmy Adam Opel AG w Russelsheim zostanie powierzona produkcja nowego modelu samochodu. Mając na uwadze względy konkurencyjności, spółka nie podaje żadnych innych szczegółów w tej sprawie.

Obecnie fabryka w Russelsheim wytwarza egzemplarze modelu Opel Insignia w czterech różnych wersjach. Do tego w roku 2015 dołączy jeszcze Zafira Tourer, która trafi do Russelsheim po zakończeniu produkcji w likwidowanej fabryce Bochum.

Opel oraz koncern GM pozostają bardzo zaangażowane w rozwój przyszłej gamy produktowej marki Opel/Vauxhall, która skorzysta z inwestycji wartych łącznie 4 mld EUR w latach 2013-2016. Właśnie do roku 2016 Opel ma w planach wprowadzeni na rynek 23 nowych pojazdów oraz 13 innowacyjnych układów napędowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane