/  / Ważna nominacja u Fiata

Ważna nominacja u Fiata

FIAT|
Alfredo Altavilla
Alfredo Altavilla

W trybie natychmiastowym Alfredo Altavilla został powołany na stanowisko Chief Operating Officer regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Altavilla zastępuje Gianni Codę, odchodzącego na emeryturę po 33 latach pracy na różnych stanowiskach dla Fiata oraz Fiat Industrial. Altavilla będzie nadal koordynował działania pionu Business Development w Grupie Fiat.

"Pragnę szczerze podziękować za wieloletni wkład i osobiste zaangażowanie w pracę w spółkach Fiat i Fiat Industrial. Gianni był zawsze liderem na poszczególnych stanowiskach, które zajmował w trakcie swojej międzynarodowej kariery, a w szczególności w ostatnich 8 latach spędzonych ze mną jako szef pionu Fiat Group Purchasing i ostatnio na stanowisku Chief Operating Officer regionu EMEA. Pracownicy grupy Fiat-Chrysler mają u niego wielki dług wdzięczności - powiedział Sergio Marchionne, dyrektor generalny Fiat S.p.A.

"Ja także, podobnie jak Sergio Marchionne, chciałbym wyrazić swoją wdzięczność, również w imieniu mojej rodziny, za pełną zaangażowania pracę pana Gianni Coda w spółkach grupy - dodał John Elkann, prezes Fiat S.p.A.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane