/  / W Rosji rusza nowa sieć dystrybucji Alfy Romeo

W Rosji rusza nowa sieć dystrybucji Alfy Romeo

Alfa Romeo|
null
© Alfa Romeo
null

Alfa Romeo powraca na rynek rosyjski jako bezpośredni importer za pośrednictwem podmiotu Chrysler Jeep Russia National Sales Company.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W doskonałej harmonii ze strategią globalnego rozwoju, która poprowadzi Alfę Romeo do rywalizacji jako globalnego gracza w samym sercu rynku premium, inicjatywa ta jest potwierdzeniem zainteresowania włoskiej marki rynkiem rosyjskim, który według przewidywań w roku bieżącym osiągnie wielkość sprzedaży około 2,8 mln nowych samochodów.

W ciągu następnych 4 lat prognozowany jest dalszy wzrost aż do przekroczenia 3,2 mln samochodów i osiągnięcia istotnego udziału wśród marek premium.

Oprócz importowanej już Giulietty rosyjska gama Alfa Romeo składać się będzie z modeli MiTo (oficjalne wprowadzenie jej na rynek nastąpi w październiku w specjalnej edycji SBK) i z super-samochodu 4C, od niedawna sprzedawanego w Europie w limitowanej edycji 500 egzemplarzy, z których jeden sprzedany został w Rosji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane