/  / W majowy weekend...szukajmy pracowników!

W majowy weekend...szukajmy pracowników!

null
null

Promocja jakiej jeszcze nie było, a to wszystko na przekór majowej tradycji długiego weekendu - my nie zamierzamy leniuchować, a Klientów zachęcamy do odpoczynku! 50% rabat na rekrutację... tylko do 9 maja.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Początek maja to już od wielu lat czas świętowania. Mimo pięknej aury i wolnych dni w kalendarzu ciężko jednak uciec od obowiązków. MotoKariera zachęca jednak wszystkich Pracodawców do odpoczynku, a my w tym czasie.... zajmiemy się ich procesami rekrutacyjnymi. Znajdziemy Państwu ciekawych kandydatów, sprawdzimy ich kompetencje, rekomendujemy najlepszych, a następnie damy gwarancję na ich zatrudnienie - proste i szybkie... a do tego do 9 maja bardzo tanie.

Tylko do 9 maja z okazji majowego weekendu oferujemy 50% rabat na zatrudnienie sprzedawców i 40% rabat na wszystkie pozostałe procesy.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy dla Państwa zindywidualizowane oferty oparte o Państwa szczegółowe oczekiwania - niskie ceny nie oznaczają bowiem niskiej jakości!

MotoKariera - Twoja kariera na najwyższym biegu!
www.motokariera.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: kontakt@motokariera.pl


comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane