/  / VW zadowolony z wyników w Polsce

VW zadowolony z wyników w Polsce

null
© Volkswagen
null

Od stycznia bieżącego roku marka z Wolfsburga osiągnęła w Polsce wzrost rejestracji o blisko 25%. W samym tylko wrześniu było nawet jeszcze lepiej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W każdym z minionych miesięcy roku kalendarzowego wynik rejestracji osobowych Volkswagenów na polskim rynku okazywał lepszy od analogicznych danych z 2015. Dwukrotnie – czyli w marcu oraz w lipcu – firma sprzedająca Golfa była nawet w zestawieniu największych marek graczem numer #1.

Według danych zbiorczych za dziewięć miesięcy, marka Volkswagen zarejestrowała w Polsce razem 30 421 modeli osobowych, co stanowi wzrost o blisko 25%. W samym tylko wrześniu firma zanotowała natomiast poprawę aż o 31,5% rok do roku.

A które Volkswageny najchętniej wybierają klienci nad Wisłą? To oczywiście Golf, który do końca września zebrał na koncie łącznie 8 851 rejestracji, oraz Passat, legitymujący się wynikiem rzędu 6 296 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane