/  / Volvo w Lubinie

DEALERZY | Volvo w Lubinie

null
© Volvo
null

Rusza nowy punkt marki Volvo w Lubinie. Na mapie Polski to już 25. autoryzowany salon sprzedaży samochodów osobowych Volvo.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
15 kwietnia rusza nowy punkt dealerski Volvo w Lubinie, który zajmować się będzie sprzedażą samochodów nowych i używanych oraz usługami serwisowymi. Placówka należy do firmy V-motors, która od lat prowadzi salon szwedzkiej marki we Wrocławiu.

"Od 11 lat Volvo konsekwentnie zwiększa swoją sprzedaż każdego roku. Do utrzymania tego trendu niezbędne są inwestycje w nowe punkty sprzedaży - tłumaczy Arkadiusz Nowiński, prezes Volvo Car Poland.
 
"Lubin to najmniejsze miasto, w którym będziemy prowadzić sprzedaż naszych samochodów. Za tą lokalizacją przemawia dobra kondycja gospodarcza tego regionu oraz świetne położenie tego obiektu. Salon w Lubinie mieści się zaledwie kilkanaście kilometrów od Legnicy, stosunkowo blisko położone są także inne miasta: Głogów, Leszno i Zielona Góra. W tym rejonie mieszka wiele osób potencjalnie zainteresowanych samochodami marki Volvo, chcemy być bliżej nich".

Design w szwedzkim stylu
Architektura budynku nawiązuje do skandynawskich motywów wzornictwa. W wykończeniu budynku – zwłaszcza w jego wnętrzu – zastosowano wiele elementów drewnianych. Odcień fasady jest jasny, a budynek efektownie przeszkolono, dzięki czemu we wnętrzu nie brakuje naturalnego światła.

Lokalizacja w Lubinie to 25. autoryzowany salon sprzedaży samochodów osobowych Volvo w Polsce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane