/  / Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers 2013

Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers 2013

Volvo Polska|
null
© Volvo Buses
null

Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, zakończył tegoroczne badania polityki personalnej, warunków pracy i oferty dla pracowników przeprowadzone wśród polskich pracodawców. Volvo Polska znalazła się wśród organizacji, które otrzymały certyfikację Top Employers Polska 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma Volvo Polska uzyskała prestiżowy tytuł Top Employers już po raz czwarty.

Jak wykazało badanie Instytutu CRF, Volvo Polska wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy. Innymi słowy to firma, która wyjątkowo dobrze dba o swoich pracowników.

Firma Volvo Polska została wyróżniona certyfikacją Top Employers, ponieważ z kwestionariusza najlepszych praktyk HR Instytutu CRF wynika, że propozycja Volvo Polska dla pracowników przekroczyła 60% najlepszego wyniku uzyskanego w Polsce.

Instytut CRF oceniał ofertę dla pracowników Volvo Polska w następujących obszarach:
• świadczenia podstawowe,
• świadczenia dodatkowe i warunki pracy,
• szkolenia i rozwój,
• rozwój kariery zawodowej,
• zarządzanie kulturą organizacyjną.

Certyfikat Top Employers otrzymali wyłącznie ci pracodawcy, którzy wykazali w badaniu, że spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Certyfikacja Top Employers 2013

Instytut CRF przeprowadza badania w 45 krajach na 5 kontynentach. Uzyskanie certyfikacji oznacza, że Volvo Polska należy obecnie do międzynarodowej grupy Top Employers w wielu krajach Europy, a także w Australii, Chinach, RPA, Brazylii, i ma prawo używania czerwonego znaku certyfikacji przez kolejny rok.

"Prestiżowy tytuł Top Employers to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że Volvo Polska znajduje się w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców. Fakt, że tytuł ten uzyskaliśmy już czwarty rok z rzędu wskazuje, że jesteśmy organizacją stabilną, utrzymującą niezmiennie najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej. Niewątpliwą korzyścią badania jest to, że możemy porównać nasze działania z innymi, wiodącymi  firmami i skoncentrować się na tych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, w których  wciąż możemy się doskonalić - podkreśla Bożena Michońska, dyrektor ds. personalnych na Polskę.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane