/  / Volvo Group Trucks z nowym punktem w Ostrołęce

Volvo Group Trucks z nowym punktem w Ostrołęce

Volvo Group Trucks|
null
© Volvo Trucks
null

25 października uroczyście przecięto symboliczną wstęgę ogłaszając oficjalne otwarcie kolejnego punktu serwisu i sprzedaży Volvo Group Trucks, tym razem w Ostrołęce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale klientów działających w tej części kraju, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu oprócz przedstawicieli Volvo uczestniczyli licznie zgromadzeni goście: przede wszystkim klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

W Polsce działa obecnie 12 punktów w pełni zarządzanych przez Volvo oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Ostrołęce znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Od 1 listopada lokalizacja w Ostrołęce jest punktem Volvo Group Truck Center, czyli serwisem obsługującym samochody ciężarowe obu marek wchodzących w skład Volvo Group Trucks (Volvo i Renault).

Serwis Volvo Group Truck Center w Ostrołęce zajmuje powierzchnię 720 m2, na które składają się dwa przejazdowe stanowiska naprawcze, część biurowa oraz magazynowa. Serwis zatrudnia 8 osób i świadczy pełną gamę usług serwisowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane