/  / Volvo Concept Store w Opolu

DEALERZY | Volvo Concept Store w Opolu

null
© Volvo
null

W galerii handlowej Solaris Center w Opolu marka Volvo otworzy swój pierwszy punkt sprzedaży w całkowicie nowej formule. Start – już 24 kwietnia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Volvo rozszerzyło swoją sieć obejmującą łącznie 25 autoryzowanych punktów sprzedaży o jeden dodatkowy punkt ekspozycyjny, należący do autoryzowanego dealera marki – Inter-Car II.

"To zupełnie nowa formuła sprzedaży aut, ponieważ większość importerów w branży motoryzacyjnej sprzedaje auta niemal wyłącznie w tradycyjnych salonach. Dla nas także te salony odgrywają główną rolę, jednak część klientów jest gotowa na nowocześniejsze kanały dystrybucji - tłumaczy Arkadiusz Nowiński, prezes Volvo Car Poland.

"Postanowiliśmy otworzyć miejsce, w którym będzie można napić się kawy, spróbować szwedzkich ciastek, poczytać gazetę, a przy okazji zapoznać z naszymi nowymi modelami i je kupić. Formuła Volvo Concept Store idealnie wpisuje się w klimat, który tworzy nasz najnowszy model – Volvo XC90".

Wielu potencjalnych klientów samochodów segmentu premium to ludzie zajęci, którzy nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. Volvo Car Poland uznało, że umiejscowienie salonu ekspozycyjnego w centrum handlowym jest dla nich bardzo wygodnym rozwiązaniem. Na parkingu centrum handlowego znajdują się samochody demonstracyjne, którymi można odbyć jazdę próbną.

W punkcie ekspozycyjnym prowadzona jest sprzedaż – ale nie ma serwisu. Gdy nadejdzie czas na wykonanie przeglądu okresowego, pracownik firmy Inter-Car pojawi się w wyznaczonym przez klienta miejscu, zabierze jego samochód do serwisu i w ten sam sposób go zwróci.

Na czas dokonywania tej czynności klient otrzyma auto zastępcze.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane