/  / Volvo bliżej klientów w Rzeszowie

DEALERZY | Volvo bliżej klientów w Rzeszowie

Volvo|
null
© Volvo
null

Od początku maja wznowił działalność salon Volvo w Rzeszowie. Nowymi właścicielami obiektu są Danuta i Ryszard Czach, którzy od lat są związani ze sprzedażą samochodów różnych marek, także z segmentu premium.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowa placówka będzie oferować pełen zakres usług: sprzedaż samochodów nowych oraz używanych, usługi finansowe i ubezpieczeniowe, a także serwis.

"Volvo obecne było w Rzeszowie od lat. Dlatego bardzo cieszymy się, że samochody naszej marki będą znów dostępne dla mieszkańców stolicy województwa podkarpackiego i jego szerokich okolic - mówi Mariusz Nycz, dyrektor sprzedaży i marketingu Volvo Auto Polska.

"Dla naszej marki ważne jest bezpieczeństwo i zaufanie, dlatego powierzyliśmy nasz biznes doświadczonym partnerom – Państwu Danucie i Ryszardowi Czach, którzy od lat związani są z branżą motoryzacyjną".

Rzeszowski salon Volvo oferuje pełną gamę modeli szwedzkiego producenta. Już niebawem trafią do niego samochody z serii Volvo Ocean Race, a za niecały rok długo oczekiwany model XC90 po zmianach generacyjnych.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane